Tipsport predstavuje svoje nové online kasíno s bonusom až 1000 EUR!

To, čo sa na konci roka 2019 predpovedalo je už skutočne tu. Na slovenský trh pomaly, ale isto vstupujú súkromné spoločnosti so svojimi vlastnými online kasínami. Tou úplne prvou je známa stávková kancelária Tipsport, ktorá len včera prišla so svojim online kasínom. Pozrite si komplexný prehľad všetkých hier a bonusov, ktoré môžete nájsť v novom online Tipsport Kasíne. 

Nové slovenské online Tipsport Kasíno

Tipsport je druhou súkromnou spoločnosťou, ktorej sa podarilo na území Slovenska spustil vlastné kasíno.

Ešte predtým to totiž urobila známa stávková kancelária Doxxbet. Treba však upozorniť, že Doxxbet ponúka svoje online kasíno zatiaľ len čisto pre zábavu a nemôžete tam teda hrať o reálne peniaze.

Tipsport sa naopak už od začiatku rozhodol dať možnosť svojim hráčom vyhrať na hracích automatoch rozprávkové výhry. Zároveň však ponúka aj možnosť vyskúšať si všetky hry zadarmo – bez nutnosti registrácie a vkladu. 

Ako vyzerá situácia s hazardom na Slovensku?

Ešte minulý rok vyzerala situácia ohľadom online kasín a celkovo hazardu na Slovensku pomerne zle, keďže jediným prevádzkovateľom online kasína bola štátna spoločnosť Tipos so svojim online kasínom.

Prišla však novela zákona o hazardných hrách, ktorá okrem iného povolila vstup súkromných spoločností na trh s online kasínami, a preto ich príchod bol skutočne len otázkou času.

Aktuálny prehľad online kasín na Slovensku 2020 ››

Dnes už môžeme potvrdiť, že prevádzkovať online kasíno na Slovensku je povolené, čo je pre hráčov skvelá správa, keďže budú mať na výber viacero možností.

Aké bonusy nájdete v Tipsport online kasíne?

Vstupné bonusy a ďalšie promo akcie sú vo všeobecnosti u hráčov v online kasínach mimoriadne obľúbené. Uvedomuje si to aj Tipsport, a preto pre svojich hráčov ponúka lákavý vstupný bonus až do výšky 1000 eur.

Ako získať vstupný bonus v Tipsport online kasíne?

 • Prvým krokom je kompletná registrácia hráčskeho účtu aj s overením totožnosti
 • Vyberte si úroveň vstupného bonusu, ktorý chcete získať. Vyberať môžete zo siedmich úrovní
 • Uskutočnite svoj prvý vklad na hráčsky účet.
 • Hneď po vklade a stisknutí tlačidla „Chcem tento bonus“ vám bude tento bonus pripísaný
 • Pre čerpanie vstupného bonusu je ho potrebné 20 – krát pretočiť.

POZRITE SI ❱ Kompletný prehľad bonusov od Tipsportu!

Aké hry si zahráte v Tipsport online kasíne?

Tipsport v súčasnosti ponúka pre svojich hráčov zatiaľ len 10 výherných automatov, ktoré schválil Úrad pre reguláciu hazardných hier. Ako však uvádza samotné online kasíno, svoju ponuku s online hrami budú v budúcnosti výrazne rozširovať. Dočkáme sa taktiež určite aj rulety či BlackJacku.

Dnes tam teda nájdete zaujímavé a zábavné online hry od populárneho vývojára Apollo Games .

Výherné automaty v Tipsport kasíne

 • Blood
 • Bonus Joker II
 • Gangster World
 • Mad Mechanic Deluxe
 • Midnight Fruits 81
 • Mystery Apollo II
 • Pandora
 • Slot Birds
 • Smiling Joker II
 • Turbo Slots

Kde nájdete Tipsport online kasíno?

Nové online kasíno od Tipsportu nájdete na oficiálnej stránke spoločnosti. Tam v hornom menu sa ku kategórii „Športy“ pridalo po novom aj kasíno. Po rozkliknutí sa vám zobrazí kompletná ponuka všetkých dostupných výherných automatov.

Tu si potom môžete vybrať svoj obľúbený hrací automatov, vyskúšať ho úplne zadarmo, alebo sa pokúsiť vyhrať skutočné peniaze. Skvelou správou taktiež je, že toto online kasíno si môžete zahrať aj v mobile a to vďaka mobilnej aplikácii od Tipsportu. 

Nové Tipsport online kasíno pre slovenských hráčov

Vyskúšajte úplne nové online Tipsport Kasíno už dnes!