Online kasína poskytujú svojim hráčom veľké množstvo bonusov, ktoré ich majú prilákať ku vytvoreniu svojho herného účtu. Jedným z najobľúbenejších je však určite bonus, ktorý od kasína môžete získať tým, že sa na ich stránke zaregistrujete. My, vám v dnešnom článku prinášame prehľad všetkých dôležitých informácií, ktoré by ste mali pri tomto type bonusu v online kasíne vedieť. 

Čo je kasíno bonus bez vkladu?

Bonus bez vkladu (no-deposit bonus) je typ bonusu, ktorý poskytuje veľké množstvo kasín. Je taktiež veľmi pravdepodobné, že týmto spôsobom budú nových hráčov lákať aj nové kasína, ktoré získajú slovenskú licenciu a budú môcť na našom území podnikať vďaka novelizácii hazardného zákona. Späť však ku bonusu bez vkladu. V jednoduchosti ide o bonus, ktorý hráč získa tým, že sa na stránku online kasína zaregistruje. Ku tomuto benefitu častokrát hráč dostane aj žetóny hranie či ďalšie dostupné bonusy. Online kasína za týmto konaním vidia jedinú vec a to motivovať hráčov, aby ostali hrať v ich kasíne a uskutočnili tam aj svoj prvý vklad.

Aký je rozdiel medzi uvítacím bonusom a bonusom bez vkladu?

Oba tieto nástroje online kasín sú mimoriadne marketingovo efektívne a pravidelne prilákajú nových a nových hráčov. Je však medzi nimi určitý rozdiel. Zatiaľ čo pri bonuse bez vkladu vám ku jeho získaniu skutočne stačí len registrácia v online kasíne, pri uvítacích bonusoch sa väčšinou vyžaduje aj váš prvotný vklad. Je však zvykom, že práve uvítacie bonusy bývajú vo väčších hodnotách, ako bonusy bez vkladu a preto vám odporúčame trošku riskovať a investovať do online kasína aj svoje vlastné zdroje. 

Bonusové kódy bez vkladu

Ďalšou formou bonusu bez nutnosti vkladu sú takzvané zľavové kódy, ktoré ponúkajú online kasína pre nových klientov. Väčšinu takýchto kódov nájdete na špecializovaných stránkach, ktoré ich pravidelne aktualizujú. Pri ich využívaní si však treba dávať pozor na prípadné teritoriálne obmedzenie daného zľavového kódu. Najčastejšie ponúkajú online kasína tieto kódy pre svoje mobilné verzie a mobilné online kasína.

Ako získať bonus bez vkladu?

Tento typ bonusu má skutočne jednoduché podmienky a to isté platí aj pri jeho uplatnení. Vo väčšine online kasín jednoducho stačí, keď dokončíte svoju registráciu hráčskeho účtu a potvrdíte ju odkazom, ktorý príde na výš mail. Následne po tomto potvrdení si vo svojom hráčskom účte môžete uplatniť daný bonus. Niektoré kasína ešte môžu okrem mailu chcieť od vás potvrdenie prostredníctvom telefónneho čísla. Tiež však nejde o žiadny náročný proces, ktorý by ste nezvládli.

Pravidlá bonusov bez vkladov

Podobne, ako ostatné formy bonusov v online kasíne, tak aj tieto majú svoje pravidlá a podmienky, ktoré treba pri využívaní tohto bonusu splniť. Je jasné, že tieto peniaze si nemôžete vybrať predtým, ako ich vložíte do jedného z výherných automatov, rulety či Blackjacku. Nižšie vám prinášame prehľad informácií, s ktorými by ste mali byť oboznámený predtým, než sa rozhodnete využiť bonus bez vkladu v online kasíne.

  • Stávkové požiadavky
  • Maximálna výplata z bonusu 
  • Požiadavky online kasína na výber hotovosti 

Prečo kasína ponúkajú bonusy bez vkladov?

Mnohým ľuďom sa môže zdať, že online kasína pri tomto rozdávaní bonusov prichádzajú o svoje peniaze. Nie je to však úplne pravda. Online kasína tento typ bonusov ponúkajú najmä preto, že chcú aby ste si hranie výherných automatov či iných online hier vyskúšali. Taktiež sa registrujete na ich stránkach čím sa automaticky stávate ich zákazníkom a oni vám tak môžu posielať rôzne formy reklám či promo akcií. 

Ako hrať výherné automaty s bonusom bez vkladu?

Podarilo sa vám zaregistrovať sa v jednom z online kasín a získali ste bonus bez nutnosti prvotného vkladu? Skvelé! V tomto prípade vám už tak nič nebráni vyskúšať si niektorý z výherných automatov. Množstvo hráčov však tento bonus berie príliš vážne a myslí si, že vďaka nemu vybuduje obrovský kapitál. Opak je však pravdou. Tento bonus, ktorý vám kasíno ponúklo by ste si mali hlavne užiť, zabaviť sa a zvoliť si agresívnejšiu stratégiu, veď predsa nemôžete nič stratiť. 

Bonusy bez vkladu sú skutočne skvelým marketingovým nástrojom online kasín a skvelým spôsobom, ako sa hráč môže zoznámiť s novým online kasínom a výhernými automatmi, ktoré ponúka. My, sme nenašli žiadny dôvod, prečo by ste takýto bonus nemali využiť.

Zarábajú kasína na bonusoch bez vkladu?

Online kasína nezarábajú na tomto druhu bonusu.

Kasína rátajú bonusy bez nutnosti vkladu do marketingových nákladov. Ich cieľom je prilákať nových hráčov, ktorí ich odporučia ďalej. Niektorí hráči si okrem toho potom na účet vložia aj vlastné peniaze.

Najčastejšie bonusy bez vkladu su tzv. free spiny, alebo zatočenia zadarmo. Online kasína často využívajú tieto free spiny bez vkladu aspoň na prilákanie príležitostných hráčov. Z dlhodobého hľadiska teda bonusy môžu byť ziskové.

Bonusy za registráciu na Slovensku

Je isté, že tento typ bonusu budú čoskoro poskytovať aj online kasína na Slovensku, ktoré by mali v blízkej dobe získať Slovenskú licenciu. Je to najmä vďaka zmene slovenského hazardného zákona zo začiatku roka 2019, ktorý uvoľnil ruky aj súkromným spoločnostiam na podnikanie v tomto segmente.

Aké vstupné bonusy môžete využiť na Slovensku?

Pozrite aktuálny prehľad vstupných bonusov spoločnosi s platnou SK licenciou.

Vstupný bonus
100% do 1500€
690 zatočení zadarmo
za dokončenú registráciu
5 hier
5,0 rating
5.0
Vstupný bonus
50 spinov zadarmo
za dokončenú registráciu
5 hier
4,8 rating
4.8
Vstupný bonus
100% do 1000€
100 zatočení zadarmo
za dokončenú registráciu
8 hier
4,5 rating
4.5
Vstupný bonus
100% do 1000€
150 spinov zadarmo
za dokončenú registráciu
5 hier
4,3 rating
4.3
Vstupný bonus
100% do 1000€
15 € zadarmo
za dokončenú registráciu
8 hier
4,0 rating
4.0