Najlepšie automaty od spoločnosti Apollo Games

Ktorý výherný automat je ten vôbec najlepší, je jednoznačne najčastejšou otázkou všetkých hráčov. Dnes však už existuje veľké množstvo vývojárov, ktorí vyrábajú kvalitné hracie automaty. My sme sa preto rozhodli vám tento výber uľahčiť. Už tak viac nemusíte hľadať, keďže sme vytvorili zoznam piatich najlepších titulov, ktoré kedy opustili štúdio Apollo Games. 

Kritériá výberu najlepších hier od Apollo Games

Náš výber tých najlepších hracích automatov od Apollo Games mal pomerne jednoduché pravidlá. V celku sme sa však snažili vybrať tie najlepšie online hry, ktoré by sa mohli hráčom páčiť a boli by pri nich úspešní. Ziskovosť vo výherných automatoch však nie je postavená len na kvalitnom výhernom automate. Ziskoví a efektívni hráči dodržujú ešte niekoľko dôležitých pravidiel. 

Pozrite sa na základe čoho sme automaty vyberali

5 najlepších výherných automatov od Apollo Games

1. Slot Birds

Vôbec najobľúbenejšou a najlepšou online hrou od spoločnosti Apollo Games je výherný automat s názvom Slot Birds. Ide o automat s vtáčou tématikou, ktorá vás zaujme divokými symbolmi či bonusovou hrou s tetrisovými dopadom symbolov. Určite vás poteší aj príjemný soundtrack. Automat je poskladaný z piatich valcov, kde sú výherné línie vytvorené podľa takzvanej cris-cross matrice, ktorá u výherných automatov nebýva až tak častou.

 • 5 valcov
 • RTP 95%
 • 243 výherných línií 

2. Midnight Fruits 81

Midnight Fruits 81 je klasickým výherným automatom s ovocnými symbolmi, akých ste už videli určite stovky. Zaujímavosťou oproti ostatným je však podarená grafika ovocných symbolov, ktorá pripomína neónové pútače z 50. rokov. Ďalšou výhodou je taktiež populárny Cashback bonus. Midnight Fruits 81 je vôbec prvou hrou v portfóliu Apollo Games, ktorá takýto typ bonusu obsahuje.

 • 4 valce
 • RTP 95%
 • 5 výherných línií 

3. Atlantis

Atlantis je výherný automat, kde zažijete podmorské dobrodružstvo. Celá online hra je inšpirovaná bájnym strateným mestom Atlantída. Dočkáte sa tu hier zdarma či rôznych bonusových hier, ktoré sa spúšťajú symbolom perly. Divokým žolíkom v tomto automate je populárny symbol Clown Fish. Ide o klasický hrací automat, ktorý rozhodne uchváti všetkých milovníkov podmorského sveta.

 • 5 valcov
 • RTP 96,4%
 • 5 výherných línií

4. Dice 81

Ďalšou klasickou online hrou, kde sa opäť stretnete so symbolmi ovocia je výherný automat Dice 81. Okrem populárneho ovocia tu však nájdete kocku, alebo zvonček. Číslo 81 za názvom hry symbolizuje počet výherných línií, ktoré môžete v tomto hracom automate zažiť. Dice 81 je rozhodne hrou, ktorú si obľúbia úplní nováčikovia, ale aj skúsení hráči, ktorí majú čo to za sebou. 

 • 4 valce
 • RTP 95%
 • 81 výherných línií 

5. Gangster World

Poslednou hrou, ktorú vám chcete od spoločnosti Apollo Games, doporučiť je 3D hra s názvom Gangster World. Tento výherný automat je prostredím zasadený do klasického sveta americkej mafie. Grafické spracovanie tejto hry je skutočne mimoriadne precíznou prácou. To isté platí aj o príjemnom soundtracku, ktorý vás naplno vtiahne do tohto obdobia. V hre nájdete množstvo bonusových hier, wild či cascading reels. Ak teda máte radi mafiánsku tématiku, tento výherný automat je rozhodne tým pravým pre vás

 • 4 valce
 • RTP 95%
 • 21 výherných línií 

Kde si môžete zahrať automaty od Apollo Games?

Výherné automaty od tejto spoločnosti nie sú zas až tak rozšírené, ako napríklad online hry od vývojárov z NetEnt či Microgaming. Hry od Apollo Games si však už za chvíľu budete môcť zahrať v Fortuna kasíne, ktoré by malo na slovenský trh online kasín prísť už o chvíľu.

Apollo Games – veľké množstvo zábavy v kompaktnom balení

Apollo Games je podobne, ako firma Kajot, čisto českým producentom výherných automatov. Firma sa začala na vývoj hracích automatov špecializovať v roku 2007, kedy začala svoje hry dodávať do európskych a najmä afrických zemí. Poznávacou značkou Apollo Games je úžasné grafické spracovanie, ktoré nájdete pri každom ich výhernom automate. Aj vďaka tomu sa Apollo Games radí medzi absolútnu špičku medzi vývojármi hracích automatov vo svete. Ich hry obsahujú veľké množstvo bonusov, wild symbolov a ponúkajú zábavu na dlhé hodiny. Preto neváhajte a vyskúšajte aj vy online hry od Apollo Games.